Transport papieru

transport papieru - wizyta w papierni

Transport papieru – w tym się specjalizujemy!

Alfa Forwarding współpracuje z największymi papierniami w Europie.
Eksportujemy i importujemy papier w rolach, tekturę oraz inne pokrewne wyroby papierowe i surowce wykorzystywane w przemyśle celulozowo-papierniczym.
Jeśli poszukujesz firmy transportowej, która specjalizuje się w przewozie papieru i masy celulozowej, zdaj się na ekspertów z Alfa Forwarding.

transport papieru w rolach

Transport papieru – jak przewozi się papier?

Wieloletnia współpraca z producentami papieru nauczyła nas elastyczności w obsłudze tej wymagającej branży. Wiemy jak bezpiecznie zorganizować transport papieru, jak go odpowiednio zabezpieczyć przed przemieszczaniem się i uszkodzeniem.

W trakcie transportu papieru naszym priorytetem jest:

– odpowiednie przygotowanie i zabezpieczenie przewożonego papieru

– zapewnienie właściwego środka transportu

– przestrzeganie procedur bezpieczeństwa w trakcie transportu

transport papieru w rolach, transport gotowych produktów z papieru – specjalizacja Alfa Forwarding

transport papieru

Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy nowoczesne i specjalnie przystosowane do przewozu papieru naczepy. Dysponujemy zarówno naczepami o standardowej wysokości 2,75m oraz o podwyższonej do 3,0m wysokości wewnętrznej.

Przy transporcie papieru podstawową zasadą jest jego odpowiednie zabezpieczenie. Luźny transport ciężkich i wysokich rolek papieru jest zabroniony przez prawo. Nagłe hamowanie mogłoby doprowadzić do przemieszczenia się ładunku, co spowodowałoby zagrożenie dla kierowcy zestawu i innych uczestników ruchu drogowego. Bezpieczeństwo załadunku odgrywa zatem kluczową rolę w transporcie rolek papieru.

Alfa Forwarding współpracuje zatem wyłącznie z kierowcami i przewoźnikami, którzy znają najbardziej rygorystyczne standardy przewozu papieru.

Transport papieru – ciekawe realizacje

Alfa Forwarding oferuje także transport gotowych produktów z papieru. Jedną z ciekawszych naszych realizacji jest regularny transport lotniczy gotowych pudełek do kosmetyków marki Chanel. Zobacz więcej na temat realizacji transportu lotniczego opakowań dla marki Chanel https://alfaforwarding.pl/branza/transport-opakowan-z-papieru/

Transport papieru – poproś o wycenę

Formularz kontaktu

Poznaj inne obsługiwane przez nas branże

Alfa Forwarding to firma, która świadczy profesjonalną obsługę transportów na całym świecie. Zatrudniamy specjalistów w dziedzinie transportu morskiego, lotniczego, kolejowego i drogowego.

Na temat naszych realizacji przeczytasz też na naszych stronach facebook oraz linkedin