Transport opakowań z papieru

Transport opakowań z papieru #to lubimy wozić

Za nami kolejne interesujące transporty! Tym razem realizacja dotyczyła wysyłki papierowych opakowań do kosmetyków marki Chanel.

Transport realizowany był drogą lotniczą na trasie Warszawa – Nowy York. Jest to kolejna partia towaru jaki mieliśmy przyjemność dostarczyć naszemu Klientowi.

Transport opakowań z papieru – eksperci w transportach papieru

Transport opakowań z papieru to tylko jedna z przykładowych realizacji naszej firmy. Papier wozimy od wielu lat dla największych światowych producentów. Wysyłki realizujemy drogą lotniczą – jak w przypadku opakowań dla Chanel, jednak największa część naszych realizacji to wysyłki papieru transportem drogowym dla największych europejskich papierni.

Więcej na temat realizowanych przez Alfa Forwarding transportów papieru przeczytasz na: https://alfaforwarding.pl/branza/transport-papieru/

Transport opakowań z papieru – zapytaj o najlepszą ofertę

Formularz kontaktu

Transport opakowań z papieru – jedna ze specjalizacji Alfa Forwarding

Alfa Forwarding to firma, która świadczy profesjonalną obsługę transportów na całym świecie. Zatrudniamy specjalistów w dziedzinie transportu morskiego, lotniczego, kolejowego i drogowego.

Na temat naszych realizacji przeczytasz też na naszych stronach facebook oraz linkedin

Transportujemy kartony prawidłowo i bezpiecznie. Mamy wypracowane schematy w celu eliminacji utrudnień w transporcie papieru.