Transport towarów do Australii

Transport towarów do Australii – jeden z naszych najczęściej realizowanych kierunków

Na przestrzeni lat wyspecjalizowaliśmy się w transportach do Australii. Realizujemy tam regularne eksporty – głównie stali a konkretnie walcówki żebrowanej.

Transport towarów do Australii – stal

Walcówka żebrowana to rodzaj stali budowlanej, która przeznaczona jest do zbrojenia konstrukcji żelbetowych. Odznacza się dużą wytrzymałością na rozciąganie, co ma wpływ na bezpieczeństwo konstrukcji budowlanych. Walcówka żebrowana służy do zabezpieczenia sztywności konstrukcji. Może stanowić element składowy budowli lub podstawowy materiał, z którego wytwarzane są konstrukcje stalowe.

Transport walcówki wymaga więc odpowiedniego przygotowania i specjalistycznej wiedzy jaką posiadają eksperci Alfa Forwarding.

Transport towarów do Australii – jeden cel, wiele dróg z Alfa Forwarding

W zależności od przewożonych ilości towar może być przewożony na magazyn w Gdański ciężarówkami. Najczęściej jednak realizowany jest transport kolejowy.

W gdańskim magazynie rozformowujemy towar i przeładowujemy go do kontenerów 20-sto stopowych. W przeładunku uczestniczy zawsze pracownik Alfa Forwarding jak również pracownik firmy kontrolnej – który prowadzi dokumentację zdjęciową i przygotowuje stosowne raporty.

Po zakończonym przeładunku rozpoczynamy proces fumigacji palet i towar transportowany jest do portu. Po załadowaniu na statek towar płynie niejednokrotnie na kilka miejsc rozładunku w Australijskich portach.

Transport towarów do Australii – złóż zapytanie ofertowe

Transport towarów do Australii – to nie wszystko! Poznaj nas bliżej

Firma spedycyjna Alfa Forwarding – dowiedz się o nas więcej:

Alfa Forwarding to firma, która świadczy profesjonalną obsługę transportów na całym świecie. Zatrudniamy specjalistów w dziedzinie transportu morskiego, lotniczego, kolejowego i drogowego.

Na temat naszych realizacji przeczytasz też na naszych stronach facebook oraz linkedin