Transport nawozów

Transport nawozów – bezpiecznie i terminowo

Transport nawozów z Alfa Forwarding to gwarancja bezpieczeństwa i terminowości. Nasi eksperci podpowiedzą jak dobrać odpowiedni środek transportu oraz optymalną trasę.

W przypadku transportu nawozów należy spełnić szereg wymagań

  • dokładnie określić charakterystykę ładunku
  • sprawdzić, czy przestrzeń ładunkowa jest sucha, nie ma śladów zanieczyszczeń i rdzy
  • całość ładunku powinna zostać przykryta plastikowymi plandekami, a pojazd być zabezpieczony przed opadami deszczu czy śniegu
  • sprawdzić czy sprzęt do rozładunku jest czysty i suchy

Transport nawozów – jakie produkty najczęściej wozimy

Transport nawozów – wśród najczęściej przewożonych przez Alfa Forwarding nawozów, wyróżnić możemy przede wszystkim:

  • dolomit
  • anhydryt
  • nawozy ADR
  • nawozy sztuczne
  • saletrę amonową
  • mocznik ADR

Transport nawozów – 30 letnie doświadczenie w transportach

Transport nawozów powinien być realizowany przez sprawdzonego przewoźnika. Takim bez wątpienia jest firma transportowa Alfa Forwarding.

30 letnie doświadczenie pomaga nam dostarczać serwis najwyższej jakości, ale co najważniejsze, staramy się być partnerem, który nawet w najtrudniejszej sytuacji wyciągnie do klienta pomocną dłoń.

Oferujemy rozwiązania z zakresu transportu drogowego w relacjach eksport, import oraz przerzuty na terenie całej Europy.

Zobacz więcej na temat transportu drogowego realizowanego przez Alfa Forwarding

W transporcie morskim oferujemy kompleksową obsługę spedycyjną, dokumentacyjną i celną kontenerów wszystkich ładunków w relacji door-door na całym świecie. Posiadamy przedstawicieli agencyjnych w ponad 100 krajach świata na 6 kontynentach w niemal wszystkich głównych portach morskich. Prowadzimy 30 naczep podkontenerowych w stałej obsłudze. Wyspecjalizowaliśmy się w relacjach importowych z Chin oraz Indii oraz exportowych do Ameryki Północnej: Kanady oraz USA. W exportach do Stanów Zjednoczonych operujemy jako NVOCC, co pozwala na wystawianie własnych konosamentów spedytorskich

Zobacz więcej na temat transportu morskiego Alfa Forwarding

Transportem lotniczym dostarczamy ładunki na całym świecie, zapewniając pełen zakres obsługi celnej. Organizujemy wysyłki lotnicze w systemie Just In Time każdej grupy produktów, od próbek handlowych do ładunków wielkogabarytowych i niestandardowych

Zobacz więcej na temat transportu lotniczego realizowanego przez Alfa Forwarding

Jeśli jesteś zainteresowany transportem nawozów, koniecznie porozmawiaj z naszymi ekspertami. ktorzy pomogą Ci dobrać optymalną trasę i środek transportu. Zapraszamy do współpracy!

Transport nawozów – poproś o wycenę

Transport nawozów to jedno z wyzwań, którego chętnie się podejmiemy. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i prześlij zapytanie ofertowe

Formularz kontaktu

Na temat naszych realizacji przeczytasz też na naszych stronach facebook oraz linkedin

Najczęstsze pytania:

Czy nawozy to ADR?

Nawozy mineralne na bazie azotanu amonu o zawartości powyżej 28% N, np: Saletra amonowa, Saletrosan 30, są materiałami niebezpiecznymi i muszą być transportowane jako „Materiały utleniające” klasy 5.1. Numer UN: 2067. Wymaga to zastosowania określonych warunków przewozu wynikających z przepisów o transporcie towarów niebezpiecznych zawartych w Europejskiej Umowie ADR.